Dabiska dabas
roku darba kosmētika

Vidusjūras maska matiem

Ar rokām darināta kosmētika un 100% dabīga – tā ir labākā mīlestības izpausme pret saviem matiem. Atļaujieties šo greznību: lietojiet tikai un vienīgi dabīgus līdzekļus sava skaistuma kopšanai. Mati jums „atmaksās” ar greznu mirdzumu un veselīgu spīdumu. Īpašs ieteikums: lietojiet šo Vidusjūras masku, ja cirtas ir plānas, trauslas un sausas.

Dabīgās maskas sastāvs

Vidusjūras maska matiem pilnībā sastāv no dabiskiem komponentiem:

  • meža medus;
  • Sicīlijas olīveļļas;
  • Ceilonas kanēļa;
  • ēteriskās citrusu eļļas;
  • vitamīna Е.


Vidusjūras maska matiem

Vidusjūras maska matiemDabīgās, ar rokām darinātās kosmētikas efektivitāte

Vidusjūras maska slavena ar savām nepārspējamajām īpašībām:

  • Baro, sākot no pašām folikulām.
  • Stiprina matu pavedienus visā garumā.
  • Pilnībā mitrina cirtas, tostarp sašķēlušos matu galiņus.


Bez tam tā ir lieliska profilakse, ja matu segums kļūst retāks.

Līdzekļa sastāva komponentu īpašās īpašības

Dabīgajai produkcijai raksturīga kompleksa un efektīva iedarbība, pateicoties sastāvdaļu kombinācijai. Tās ir ideāli izvēlētas.

Pateicoties sastāvā esošajam meža medum, mata pavediens kļūst apjomīgāks, nostiprinās visā savā garumā. Produkts arī piesātina cirtas ar mitrumu un cīnās ar to agrīnas izkrišanas problēmu.

Sicīlijas olīveļļa jūsu matiem dāvā skaistumu un veselīgu izskatu. Pateicoties šīs vielas izmantošanai, izdodas likvidēt blaugznas, kā arī stimulēt to aktīvu augšanu. Jaunās cirtas priecē ar savu mīkstumu un burvīgo spīdumu.

Ceilonas kanēļa pievienošana sastāvam – gudrs lēmums, jo tas ir lielisks dabisks antioksidants. Pateicoties vielas īpašajai iedarbībai, izdodas pastiprināt asinsriti. Mati iegūst vitālu enerģiju un spēku, mirdz un zaigo. Katra matiņa struktūra atjaunojas šūnu līmenī, kas piešķir veselīgu izskatu visai frizūrai.

Pateicoties sastāvā esošajai ēteriskajai citrona eļļai, izdodas cīnīties ar izkrišanu (novērst šo procesu) un likvidēt blaugznu pazīmes.

Vitamīns Е – vēl viens dabisks antioksidants, kas dziļi baro matus. Pasakaini zīdaini un kupli mati – katras sievietes sapnis. Tādu efektu izdodas panākt, pateicoties šīs Vidusjūras maskas 100% dabiskajam sastāvam.

Brīdinājums pirms lietošanas

Neskatoties uz to, ka Vidusjūras maska matiem ir pilnībā dabisks produkts, no medus vai kanēļa var rasties alerģiskas reakcijas. Tāpēc pirms lietošanas matos vajadzētu pārliecināties par to, ka nav to vai citu šīs dabīgās kosmētikas sastāva sastāvdaļu nepanesamība.

Uzklāšanas kārtība

Vidusjūras maska jāklāj mitros matos. Jāpaņem no bundžiņas nedaudz produkta un vienmērīgi jāsadala pa visām šķipsnām. Pēc tam vajadzētu uzlikt galvā kosmētisko procedūru cepurīti. Virs tās – dvieli, sausu un tīru. Lai iedarbotos, atstājiet masku četrdesmit piecas minūtes, bet pēc tam sāciet mazgāt galvu. Izmazgājiet līdzekli ar siltu ūdeni. Ideāla rezultāta sasniegšanai izmantojiet piemērotu Saules Fabrika šampūnu. Arī tas ir dabīgs un nesatur kaitīgus komponentus.

Uz jautājumu par to, cik bieži likt šo dabīgo ar rokām darināto Vidusjūras masku, eksperti atbild: pietiek ar 1 reizi nedēļā.

Vidusjūras maska matiem noteikti atdzīvinās sausas un sašķēlušās cirtas. Kosmētika piešķirs spēku vājiem un plāniem matiem. Tie iemirdzēsies un izskatīsies kuplāki un veselīgāki.