Dabiska dabas
roku darba kosmētika

Šī sviesta eļļa

Šī sviests (karitē) pieder pie svarīgākajām un organismam noderīgākajām eļļām, pateicoties unikālajām aizsardzības un mīkstināšanas funkcijām. Regulāri lietojot eļļu, āda iegūst vienmērīgu tekstūru, elastību un gludumu, minimizē ādas slimību rašanās risku.

Šī sviests: lietošana

Aplūkojot eļļas izmantošanu kosmetoloģijas jomā, izšķirošais faktors ir tās spēja mīkstināt ādu. Bet tā nepavisam nav vienīgā noderīgā īpašība, ar kuru var lepoties dabīga eļļa:

  • Ādas atjaunošanas spēja. Eļļa lielā daudzumā satur taukvielas, tāpēc spēj stimulēt dabiskas izcelsmes kolagēna izstrādi, reģenerēt, izlīdzināt ādas krāsu un pasargāt to no UV starojuma.
  • Lieliska epidermas sadilšanas profilakse, mīmikas grumbiņu novēršana un priekšlaicīgas novecošanas nepieļaušana.
  • Šī sviests droši var izmantot katru dienu jebkura tipa ādas īpašnieki. Tā ir ideāli piemērota gan pieaugušajiem, gan bērniem.
  • To var izmantot kā aromāteļļu.


Šī sviests

Šī sviestsKaritē matu skaistumam

Šī sviests – tā ir ne tikai lieliska ķermeņa kosmētika. Pateicoties arahīnskābes, oleīnskābes, linolskābes, stearīnskābes, palmitīnskābes un miristīnskābes esamībai tajā, eļļa nevainojami kopj matus. Tā ir bagāta ar vitamīniem, kuri piedalās matu barošanā un augšanas stimulēšanā. Tie ir proteīni, vitamīni F, D, A, E.

Karitē veic daudzas ļoti noderīgas funkcijas:

  • baro un mitrina matus;
  • palīdz tikt galā ar galvas ādas slimībām, novērš blaugznu rašanos;
  • ir īsts atradums matu kopšanai, kurus regulāri ieveido, izmantojot fēnu, lokšķēres, taisnotāju u.tml.


Šī sviests (karitē) jālieto pat tad, ja mati ir normāli vai taukaini. Eļļas dabīgās sastāvdaļas uzturēs normālu ūdens līdzsvaru un nodrošinās nevainojamu izskatu katrai šķipsnai.

Karitē ir universāla eļļa un vienlīdz veiksmīgi izmantojama gan kosmētiskos nolūkos, gan arī medicīniskos. Tas ir viens no labākajiem ādas sausuma novēršanas, ekzēmu, pinņu, pinņu seku, apdegumu ārstēšanas līdzekļiem. Nepieciešamības gadījumā eļļa veiksmīgi aizvietos skūšanās krēmu un palīdzēs sprogainu matu īpašniecēm tikt galā ar nepaklausīgajām lokām.

Kas attiecas uz eļļas glabāšanu, tad viss ir vienkārši. Izvēlieties vēsu un tumšu vietu, glabājiet tikai cieši noslēgtā traukā. Oriģinālais iepakojums ļauj saglabāt eļļu divus gadus, un tā nezaudē savas unikālās īpašības.