Dabiska dabas
roku darba kosmētika

Ķermeņa masāžas eļļa

To, ka masāžai ir pozitīvs efekts uz organismu, zina visi. Bet nepavisam ne katrs zina, cik noderīga ir ķermeņa masāžas eļļa. Analītiķi ir noskaidrojuši, ka tikai pieci procenti masieru vai nu iztiek bez ķermeņa eļļu palīdzības masāžas laikā, vai izvēlas talku. Par laimi lielākā daļa masieru, un tie ir 95%, izvēlas tieši masāžas eļļu un pilnīgi pareizi dara.

Masāžas eļļas uzdevums

  • To izmantojot, rokas labāk slīd pa ķermeni.
  • Eļļas komponenti papildus iedarbojas uz ādu, palīdz tikt galā ar celulītu, sasilda vai atdzesē, mitrina un tonizē, atslābina un neitralizē stresu, piešķir ķermenim vingrumu un elastību.
  • Masāžas eļļa nepieļauj ādas izstiepšanos, pasargā no kairinājumiem un bojājumiem ilgstošas masāžas procedūras gadījumā.
  • Dabīgās eļļas piesātina ādu ar derīgām vielām, saglabā jaunību.


Kādai jābūt kvalitatīvai masāžas eļļai

  • Jāsatur dabīgus komponentus.
  • Jāsniedz aromterapijas, dziedniecisks un antiseptisks efekts.
  • Jāpiesātina ķermenis ar enerģiju un jāatbrīvo no stresa.


Tieši tāda ir arī mūsu ķermeņa kosmētika – dabīga un augstas kvalitātes. „Saules Fabrikas” masāžas eļļu sastāvā ietilpst mandeļu, kokosa, kakao un vīnogu kauliņu eļļa. Bez tam mūsu eļļas ir aromatizētas, tāpēc masāžas laikā sagādās patīkamas sajūtas. Vēlaties uzmundrināties – izvēlieties eksotiskos tropu augļu, mango un greipfrūta aromātus. Dvēsele lūdz desertu, no kura neradīsies liekie kilogrami? Masāžas eļļa ar šokolādes vai zemeņu ar putukrējumu aromātu ir tieši tas, kas Jums tik ļoti nepieciešams.

Aromāti Saules Fabrika:

Dzērvene

Dzērvene

Masāžas eļļai ar dzērvenes aromātu piemīt atsvaidzinoša un uzmundrinoša iedarbība. Tāds līdzeklis lielisko atbrīvo no noguruma, stresa, ļaus uzlabot garīgo aktivitāti un saņemt enerģijas lādiņu. Dzērvene – patīkama, saldskāba sulīgas nogatavojušās ogas buķete. Tiek arī uzskatīts, ka tieši dzērvene ir prieka un brīvības aromāts. Tā dāvā vēsumu un iegremdē atmiņās par dzirkstošu ziemas pasaku. Saldskābā oga ir tas, kas vajadzīgs, lai atslēgtos no darbu gūzmas un domām un iegrimtu patīkamos sapņos. Produkta sastāvā ietilpst 4 vērtīgākās eļļas: kakao eļļa, kokosa eļļa, mandeļu eļļa, vīnogu kauliņu eļļa.

Apjoms: 200 ml.
Zelts

Zelts

Masāžas eļļa ar bagātu aromātu, kam ražotājs devis nosaukumu “Zelts”, ir pelnījusi augstākās uzslavas. Pikantā koksnes buķete pakāpeniski atklājas no daudzo nošu harmonijas, izraisa apziņā patīkamas asociācijas, kas ļauj atslābināties un pilnībā relaksēties. Augšējās citrusu notis (greipfrūts, sarkanais mandarīns) ir papildinātas ar atsvaidzinošo piparmētru. Aromāta sirds ir kanēļa, garšvielu un smalko rozes ziedlapiņu toņi. Kā bāze – koksnes buķete, ambra, pačūlija.

Apjoms: 200 ml.
Zaļā tēja ar jasmīnu

Zaļā tēja ar jasmīnu

Saules Fabrika masāžas eļļa – tas ir 4 savas iedarbības ziņā unikālu eļļu komplekss: ar zaļās tējas aromātu un aromātiskajām ziedoša jasmīna notīm dāvā karalisku svētlaimes sajūtu. Smalkais, maigais aromāts piepilda ar visaptveroša vēsuma un svaiguma sajūtu. Izmantojot šo produktu, procedūra pārcels jūs uz brīnišķīgo austrumu zemi, uz kalnu virsotnēm, modinās dvēselē pavasari un dāvās sapņus par atpūtu ziedoša jasmīna paēnā.

Apjoms: 200 ml.
Greipfrūts

Greipfrūts

Masāžas eļļa patīkami smaržo pēc greipfrūta un būs neaizvietojams palīgs cīņā ar celulītu. Tās sastāvā ietilpstošie komponenti nodrošinās saudzīgu ādas kopšanu. Kakao eļļa mitrina un baro ādu. Mandeļu eļļa nomierina un normalizē ūdens līdzsvaru. Kokosa eļļa veic reģenerējošas funkcijas, bet vīnogu kauliņu eļļa piesātinās ādu ar vitamīniem.

Apjoms: 200 ml.
Zemenes ar putukrējumu

Zemenes ar putukrējumu

Zemeņu ar putukrējumu aromāts radīs romantisku noskaņojumu. Eļļas sastāvā ietilpstošie komponenti dāvās ādai plaukstošu izskatu. Bagātinās ar vitamīniem un bioloģiski aktīvām vielām, mitrinās un mīkstinās, iedarbinās ādas reģenerācijas procesus, dāvās tai vingrumu un zīda maigumu.

Apjoms: 200 ml.
Mango

Mango

Masāžas eļļa ar mango aromātu – lielisks līdzeklis cīņai ar nogurumu un stresu. Dabīgās sastāvdaļas maksimāli parūpēsies par Jūsu ādu. Kakao eļļa ietīs jutekliskā aromātā, mandeļu eļļa mīkstinās un nomierinās, kokosa eļļa mitrinās un atjaunos, vīnogu kauliņu eļļa piesātinās ar derīgām vielām un piešķirs gludumu.

Apjoms: 200 ml.
Šokolāde

Šokolāde

Ķermeņa masāžas eļļa ar patīkamu šokolādes aromātu – garšīgākais un neticami noderīgs deserts Jūsu ādai. Masāža ar tādu eļļu iedarbojas mitrinoši un mīkstinoši. Nomierinās jutīgu ādu, aktivizēs apmaiņas procesus, papildinās derīgo vielu krājumus un palīdzēs atslābināties.

Apjoms: 200 ml.