Dabiska dabas
roku darba kosmētika

Indijas maska matu augšanai

Matu skaistums un augšana atkarīga no tā, kā tos kopj. Indijas maska 100% sastāv no dabīgām sastāvdaļām un slavena ar īpašu receptūru. Tas ļauj garantēt teicamus lietošanas rezultātus.

Indijas maska matu augšanai ļauj normalizēt visus apmaiņas procesus. Bet tas ievērojami paātrina cirtu augšanas tempus. Turklāt tās iegūst vitālu enerģiju un spēku, sāk mirdzēt jaunībā un veselībā.

Maskas sastāvs

Ar rokām darinātā kosmētika sastāv no dabiskiem komponentiem:

  • medus;
  • saldo mandeļu eļļas;
  • krustnagliņas;
  • kanēļa;
  • asā sarkanā pipara;
  • vitamīna Е.


Indijas maska matu augšanai

Indijas maska matu augšanaiDabīgo sastāvdaļu iedarbības uz matu struktūru īpatnības

Komponentu sastāvs ir tik sabalansēts, ka ļauj iedarboties kompleksi. Tomēr arī katrai sastāvdaļai ir savs labums.

Medus atbild par matu pavediena apjoma palielināšanos un stiprināšanos. Viss mata stumbrs piepildās ar derīgām vielām, kas piešķir vitalitāti un stimulē augšanu.

Pateicoties mandeļu eļļai, izdodas stiprināt matus un padarīt tos elastīgākus, lokanākus un vijīgākus. Turklāt tie piepildās ar mirdzumu un dzirkstī gluži kā simtiem briljantu.

Kanēlis tiek uzskatīts par vienu no spēcīgākajiem dabīgajiem antioksidantiem. Tam pateicoties, mati šūnu līmenī piesātinās ar derīgiem komponentiem, kļūst stiprāki. Šī garšviela ļauj stimulēt asinsriti, kas lieliski ietekmē cirtu augšanu un to zīdainumu.

Krustnagliņa maskā teicami iedarbojas uz matiem: tie sāk aktīvāk augt, kļūst stipri. Turklāt krustnagliņa atzīta par lielisku antiseptiķi.

Asā sarkanā pipara sastāvā ir aktīvi darbojošās sastāvdaļas. Tas stimulē galvas ādas seguma katras šūniņas darbību. Pastiprinās asinsrite, kas tonizē matu folikulas un ietekmē matu augšanas ātrumu.

Viens no svarīgākajiem dabiskajiem antioksidantiem, ko izmanto dabīgajā, ar rokām darinātajā kosmētikā, ir vitamīns E. Maska ar šo komponentu nevainojami baro, dāvā neticamu spīdumu, nodrošina biezumu un frizūras kuplumu.

Piesardzības pasākumi

Indijas masku matu augšanai var lietot tikai pēc tam, kad ir pārbaudīts, vai jums nav alerģija pret tās komponentiem. To pārbaudīt ir viegli.

Īpaši, ja ir reakcija uz sarkano piparu, medu, citiem sastāva komponentiem, nevajadzētu lietot produkciju uzreiz pa visu galvu. Uzklājiet nedaudz sastāva uz atklāta ādas laukuma uz rokas. Ja viss ir kārtībā, tad droši var lietot kā paredzēts. Tikai esiet piesardzīgi un izvairieties no līdzekļa nokļūšanas acīs un uz gļotādas.

Indijas maskas matu augšanai lietošanas veids

Paņemiet nedaudz maskas un sadaliet to visā matu garumā. Pēc tam uzlieciet speciālu cepurīti kosmētiskajām procedūrām. Virs tās – tīru, sausu dvieli. Sastāvu paturiet uz galvas pusstundu. Pēc procedūras kārtīgi izmazgājiet cirtas ar siltu, tekošu ūdeni. Šai nolūkā ieteicams lietot Saules Fabrika līnijas šampūnu.

Maska paredzēta lietošanai vienu reizi nedēļā.

Indijas maska ar 100 procentu dabīgu sastāvu – tā ir īsta dāvana tiem, kas vēlas pilnā mērā izmantot dabas spēkus. Matu augšana, to zīdainums un pārsteidzošs skaistums – pieejams, ja cirtas tiek pareizi koptas.

Aktīvo sastāvdaļu spēks, kas apvienotas sabalansētā veidā, ņemot vērā profesionāli pārdomāto receptūru, tiek nodots matiem. Tie aktīvāk aug un katru dienu priecē ar savu lielisko un grezno izskatu.