Dabiska dabas
roku darba kosmētika

Dušas suflē

Garšo saldumi? Bet kā būtu ar desertu Jūsu ādai? Un nepavisam nav jāpārdzīvo par liekajām kalorijām, jo mūsu ķermeņa kosmētika sniedz ķermenim tikai labumu un prieku. Maigs dušas suflē – lūk, ar ko mēs piedāvājam aizstāt klasisko gēlu.

Kāpēc tieši suflē?

Tā ir roku darba dušas kosmētika ar vismaigāko krēmveida struktūru. Tās pamatā ir dabiskas eļļas un alvejas ekstrakts, kuru galvenais uzdevums – barošana, mīkstināšana, mitrināšana un tonizēšana. Tāds dušas suflē lieliski puto, viegli klājas uz ķermeņa un saudzīgi attīra to no netīrumiem. Turklāt to var uzklāt gan uz švammes, gan arī uzreiz uz ķermeņa, iepriekš saputojot plaukstās.

Dušas suflē Saules Fabrika – labākā izvēle Jūsu ķermeņa skaistumam!

Mūsu ķermeņa suflē:

  • tiek izgatavots no izejvielām, kas pakļautas stingrai kvalitātes kontrolei;
  • tajā ir tikai dabīgas sastāvdaļas, nav parabēnu un sulfātu!
  • obligāta sastāvdaļa – alvejas ekstrakts, kam piemīt tonizējošas, atjaunojošas un mitrinošas īpašības;
  • dušas suflē piemērots visiem ādas tipiem.


Pats vārds "suflē" liek domāt par gaisīgu un garšīgu masu, tāpēc mēs parūpējāmies par to, lai mūsu krēma ziepes pilnībā atbilstu pieteiktajam nosaukumam. Mūsu sortimentā ir trīs grezni aromāti:

  • izaicinošais greipfrūts;
  • gardais ķirsis;
  • romantiskā zemene ar putukrējumu.


Katrs no tiem ienesīs Jūsu dzīvē jaunas krāsas. Visparastākā duša pārvērtīsies spa procedūrā, pēc kuras āda vienmēr izskatīsies nevainojami.

Krēmveida tekstūra, smaržīgās putas, dabiskās sastāvdaļas un neticami maigās rūpes par ķermeni – mūsu suflē noteikti kļūs par Jūsu iecienīto "desertu".

Aromāti Saules Fabrika:

Ķirsis

Ķirsis

Košais saldo ķiršu aromāts, gaisīga tekstūra, efektīva attīrīšana, mitrināšana un tonizēšana – šis oriģinālais deserts noteikti patiks Jūsu ādai. Suflē satur alvejas ekstraktu, tam piemīt tonizējošs efekts un ir lieliski piemērots gan ķermenim, gan arī sejai.

Svars: 150 gr.
Zemenes ar putukrējumu

Zemenes ar putukrējumu

Grezns deserts ādai ar neparastu aromātu un alvejas ekstraktu. Suflē normalizē vielmaiņu, nodrošinās ādai nepieciešamo barošanu, papildinās minerālu un mitruma krājumus. Alvejas ekstrakts nepieļaus priekšlaicīgu ādas novecošanu, bet maigais putukrējums dāvās neparastu komfortu.

Svars: 150 gr.
Greipfrūts

Greipfrūts

Krēmveida dušas suflē ar alvejas ekstraktu un spirdzinošo greipfrūta aromātu lieliski tonizē ķermeni. Kosmētikas sastāvā Jūs neatradīsiet sulfātus un parabēnus. Tajā ir tikai dabīgi komponenti, kuriem piemīt mitrinošas un barojošas īpašības. Greipfrūtu suflē var izmantot neatkarīgi no ādas tipa.

Svars: 150 gr.