Dabiska dabas
roku darba kosmētika

Dušas gēli

Lavanda

Lavanda

Ideāli nomierinošs gēls delikātai ādas attīrīšanai, cīņai ar stresu un nogurumu. Pēc vannas procedūrām āda ir zīdaina un mitrināta, veselībā un svaigumā mirdzoša. Gēls ir maigs un pietiekami biezs, ļoti ērti un ekonomiski lietojams.

Apjoms: 200 ml.
Avangards

Avangards

Šis gēls ar franču parfīma zīmola aromātu domāts vīriešiem. Bet arī sievietēm tas noteikti patiks. Gēls nodrošina delikātu ādas attīrīšanu, padara to gludu un maigu. Ādas kairinājumu un sausuma problēmas ir novērstas. Gēla dabīgie komponenti ir piemēroti jebkurai ādai.

Apjoms: 200 ml.
Mellenes ar kazenēm

Mellenes ar kazenēm

Izsmalcināts melleņu un kazeņu sajaukums, garšīgs meža ogu aromāts, saudzīga attīrīšana, cīņa ar nogurumu un stresu. Pēc gēla lietošanas āda kļūst maiga kā samts. Nekāda sausuma un alerģisku reakciju. Dabiskie komponenti maksimāli rūpējas par ādu, mitrina, atsvaidzina un baro.

Apjoms: 200 ml.
Mirabella

Mirabella

Izsmalcinātais franču zīmola smaržu aromāts nevienu neatstās vienaldzīgu. Biezā gēla dabiskie komponenti parūpēsies par delikātu ādas attīrīšanu, tās mitrināšanu, barošanu un tonizēšanu. Ādas sausums un kairinājumi ir nepieļaujami. Pēc dušas komforta un neticama svaiguma sajūta paliek uz ilgu laiku.

Apjoms: 200 ml.
Mango

Mango

Ādai ļoti maigais gēls izgatavots, izmantojot beta karotīnu, kas ir antioksidants un lieliski neitralizē apkārtējās vides kaitīgos faktorus. Pēc ilgstošas atrašanās saules staros un regulāras solārija apmeklēšanas āda kļūst sausa, atūdeņojas. Gēls ar mango aromātu to atjaunos un atjauninās.

Apjoms: 200 ml.
Greipfrūts

Greipfrūts

Lieliska ādas tonizēšana un atsvaidzināšana, enerģija un možums katrai šūniņai. Greipfrūta aromāts aizdzīs depresiju, tiks galā ar nogurumu, uzlabos garastāvokli. Maigajam greipfrūtu gēlam ir bieza struktūra, to viegli uzklāt ādai un ir ļoti ekonomiski lietojams.

Apjoms: 200 ml.
Arbūzs

Arbūzs

Maigais un biezais gēls ar gardo nobrieduša arbūza aromātu palīdzēs atjaunot novecojušu ādu. Dabīgie komponenti novērsīs novecošanas procesus, piepildīs ādu ar enerģiju, tonizēs. Mīkstais gēls ir viegli uzklājams un ļoti maigs ādai.

Apjoms: 200 ml.
Mirdzošais kristāls

Mirdzošais kristāls

Tagad Francijas zīmola parfīma aromāts priecēs Jūs arī vannas procedūru laikā. Gēls patiks enerģiskām sievietēm, kuras zina savu vērtību un saprot, ka citrona, arbūza, jasmīnu, rozes un ūdens lilijas sajaukums – tas ir grezni. Prom ādas sausumu un kairinājumus, stresus un nogurumu. Tikai labs garastāvoklis un nevainojama āda!

Apjoms: 200 ml.
Šokolāde

Šokolāde

Garšīgākais deserts Jūsu ādai ar šokolādes aromātu aizdzīs depresiju un tonizēs ādu. Gēla struktūra ir mīksta un ļoti maiga. Viegli uzklājams ādai, nodrošina komfortu un svaiguma sajūtu. Mitrināta un vitaminizēta āda pēc katras lietošanas.

Apjoms: 200 ml.
Zemenes ar putukrējumu

Zemenes ar putukrējumu

Delikāta ādas kopšana, kas izraisa romantisku noskaņojumu. Zemeņu ar putukrējumu aromāts dāvās patīkamas sajūtas, bet gēla dabiskie komponenti – lielu labumu ādai. Tai būs nodrošināta barošana, mīkstināšana, mitrināšana, veselīgs un mirdzošs izskats. Gēls ir ļoti ekonomiski lietojams, tāpēc ar vienu pudelīti pietiks ilgam laikam.

Apjoms: 200 ml.
Kokvilnas maigums

Kokvilnas maigums

Jums ir ļoti jutīga āda? Tad Jums mīkstais un kā kokvilna supermaigais gēls ir vienkārši nepieciešams. Gaisīgs un viegls, tas patiks gan sievietēm, gan vīriešiem. Možuma un vitālas enerģijas pieplūdums pēc katras lietošanas. Mitrināta un samtaina āda, kas izstaro jaunību un veselību.

Apjoms: 200 ml.