Dabiska dabas
roku darba kosmētika

Cukura skrubis ķermenim

Roku darba ķermeņa skrubji visiem asociējas ar patīkamām un ādai noderīgām procedūrām. Ja izvēlas cukura ķermeņa skrubi, tad duša vai vanna dāvās jaunas, saldas sajūtas. Kāpēc kosmētika ar cukuru ir laba? Tā lieliski attīra un veicina ādas piesātināšanos ar barības vielām.

Krēms – skrubis ar cukuru – kur slēpjas tā unikalitāte

Tā ir kosmētika ar maigu struktūru, bet mazliet lielāku, salīdzinot ar sāls skrubi. Skrubji tiek izgatavoti, izmantojot cukuru, olīveļļu, kokosa eļļu, bišu vasku, Šī sviestu, vīnogu kauliņu eļļu. Proti, tā sastāvs ir par simts procentiem dabīgs.

Skrubja efektivitātes noslēpums tiek skaidrots ļoti vienkārši. Pēc līdzekļa uzklāšanas āda tiek nosegta ar ūdens lipīdu kārtu, kas nelaiž cauri mitruma izgarojumus. Tādos apstākļos visas sastāvdaļas netraucēti nonāk ādā, baro, mīkstina un izlīdzina to. Kāda ir cukura loma? Tam ir pīlinga efekts un tas iedarbina reģeneratīvos procesus ādas šūnās.

Mūsu roku darba cukura skrubjiem ir vairākas variācijas, no kurām katra ir unikāla un noderīga.

  • Ķiršu organiskais ķermeņa skrubis delikātai un maigai attīrīšanai.
  • Citronu skrubis atjaunināšanai, attīrīšanai un tonizēšanai.
  • Mango skrubis ādas atjaunošanai, mīkstuma un zīdainuma piešķiršanai .


Ikviens Saules Fabrikas ķermeņa skrubis ir elitārs kosmētiskais līdzeklis, kas izgatavots ar mūsu gādīgo meistaru rokām, radīts nevainojama ādas izskata uzturēšanai. Alerģiskas izpausmes ir izslēgtas, jo mēs neizmantojam sulfātus un parabēnus. Kosmētikas sastāvā ir tikai dabīgas un vislabākās sastāvdaļas, tāpēc krēms – skrubis ir piemērots visiem bez izņēmuma.

Aromāti Saules Fabrika:

Mango

Mango

Skrubis ar piesātinātu tropu augļa aromātu, kam piemīt lobošs un atjaunojošs efekts, - lūk, kas Jums ir vajadzīgs. Zīdaina un maiga āda, nevainojams un veselīgs izskats pēc katras lietošanas. Prom celulīta pazīmes! Mango skrubis uz cukura bāzes palīdzēs likvidēt „apelsīna miziņu”.

Svars: 250 gr.
Citrons

Citrons

Skrubis ar citrona aromātu iedvesmo un nomierina, attīra un tonizē ādu, nepieļauj tās priekšlaicīgu novecošanu. Svaiguma sajūta pēc katras lietošanas, dabas rūpes par katru ādas šūniņu. Cukura graudiņu iedarbībā tiek likvidētas vecās šūnas, āda atgūst tonusu, izskatās veselīga un kopta.

Svars: 250 gr.
Ķirsis

Ķirsis

Skrubis paredzēts maigai un delikātai veco ādas šūnu likvidēšanai. Tā dabiskie komponenti izvada toksīnus dāvā ādai barošanu un mitrināšanu. Skrubja gaisīgās putas izplata svaigu savvaļas ķirša ziedu aromātu. Kosmētiku ir viegli uzklāt uz ķermeņa, pamanāms efekts jau pēc pirmās procedūras.

Svars: 250 gr.